O Nas

PABLEX jest polską firmą która działa w branży wyposażenia wnętrz, zajmuję się również produkcją paneli sufitowych oraz ściennych/akustycznych

W naszej ofercie znajdziecie porcelanę użytkowo-dekoracyjną ,użytkowe szkło oraz kryształy nowoczesne, sztućce, garnki, patelnie. Dbamy o wysoką jakość naszych produktów, aby zadowolić naszych odbiorców. Naszym celem jest dotarcie do sklepów, galerii, hoteli, restauracji jak i sieci. Każdy klient jest dla nas  jednakowo ważny, budowanie dobrych relacji z Klientami jest priorytetem.
Projektujemy, wykonujemy i aranżujemy z dbałością o każdy detal. Dokładamy starań aby nasze realizacje spełniały wszystkie wymagania zlecającego.
Ufamy, że jesteśmy godnym partnerem dla każdego kto pragnąłby nawiązać z nami współpracę.

PANELE ŚCIENNE I SUFITOWE

Zakres oferty:

– SUFITY LINIOWE
– KRZYWOLINIOWE SYSTEMY ŚCIENNE I SUFITOWE
– SYSTEMY ŚCIENNE
– SUFITY RASTROWE
–  SUFITY RASTROWE

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Korzystając z naszej oferty, masz gwarancję, że zakupią Państwo oryginalne artykuły prosto od naszych dostawców. Służymy pomocą na  każdym etapie realizacji Twojego zamówienia. Dzięki analizie rynku na prośbę klienta przygotujemy najkorzystniejszą ofertę. Zakupione u nas  produkty dostarczymy w każde wskazane przez Państwa miejsce.

SZKŁO I KRYSZTAŁY

Jesteśmy dystrybutorem największych znanych hut jak KROSNO GLASS, BOHEMIA, EDWANEX, LUIGI BORMIOLI.

W ofercie:

– SZKŁO
– KRYSZTAŁY
– PORCELANA
– AGD-KING HOFF
– DEKORACJE ( LUSTRA, RAMKI, OZDOBY, FIGURKI, SZKATUŁKI NA HERBATĘ i inne)